South Carolina

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v South Carolina

Nemovitosti na prodej v Jižní Karolíně

Jižní Karolína se skládá ze 46 krajů. Spojuje sever se Severní Karolínou, na jih a západ s Gruzií, zatímco na východě je umývá Atlantickým oceánem.

Jižní Karolína je stát jihovýchodně od Spojených států, známý pro své subtropické pláže a bažinaté ostrovy. Charleston, na pobřeží, je historické město s pastelovými domy, typickými jižními plantáží a pevností Sumter, kde byly vypáleny první záběry občanské války. Na sever je Grand Strand, 60 kilometrový promenádě, proslulý golfovými hřišti a přímořským letoviskem Myrtle Beach.

Máte zájem o prodej brzy nebo o koupi nemovitosti na prodej v Jižní Karolíně? Pokud ano, pravděpodobně doufáte, že prodáte, když bude mít trh pravdu. Někteří lidé mají takový záměr prodat ve správný čas, že se záměrně postaví proti tomu, až se k nim trh otočí. Nicméně, ne každý má luxus čekat prodat svůj domov. Vzhledem k jejich okolnostem musí prodávat co nejdříve. Bez ohledu na vaši situaci je stále důležité znát trh s nemovitostmi v Jižní Karolíně. Trh s bydlením v Jižní Karolíně je správný, protože je skvělý čas prodat. Naštěstí pro prodejce, trh je na jejich straně letos.

Ve skutečnosti to bylo za posledních 12 měsíců a očekává se, že bude i nadále v příštích 12 měsících. V loňském roce vzrostl trh s nemovitostmi v Jižní Karolíně o více než 6%. V příštím roce se očekává, že bude i nadále růst o téměř 5% více. Ceny jsou stále dostatečně přiměřené, aby přiměly nové kupce k nákupu nemovitostí k prodeji v Jižní Karolíně v roce 2018.

Ceny v Jižní Karolíně jsou nižší než 100 000 USD. To je zajímavé jak pro současné obyvatele Jižní Karolíny, tak pro lidi ve Spojených státech, kteří se pokoušejí přesunout do levnější části země. To znamená, že pokud v tomto roce uvedete svůj dům na prodej, budete mít větší šanci nejen prodat, ale i prodat za skvělou cenu. Pokud jste připraveni prodávat svůj domov, můžete se zeptat, jestli existuje něco, co můžete udělat, abyste se ujistili, že z toho dostanete co nejvíce.

A protože realitní trh pro stát vypadá dobře po zbytek roku 2018, znamená to, že máte možnost získat cenu, kterou chcete pro svůj domov.

Kolumbie, hlavní město, je větší středně velké město ve státě Jižní Karolína. S počtem 134 309 lidí a 80 sousedících čtvrtí je Columbia největší komunitou v Jižní Karolíně. Kolumbie je vojenské město.

Je zajímavé, že v Kolumbii žije více lidí, kteří pracují v počítačích a matematice než ve 95% míst ve Spojených státech.

Spojením městských parcel a citlivostí univerzitního města má Columbia opravdu pěknou kombinaci vlastností. Přestože není obrovské město, Columbia je dostatečně velká, aby svým obyvatelům a tisíce vysokoškoláků, kteří sestupují každý pád, nabízejí obrovské odklonění, příležitosti a vybavení. Takže je to správné místo pro hledání nemovitostí na prodej v Jižní Karolíně.

Vzdělávací úroveň Kolumbie patří k nejvyšším v národě. Na capita příjem v Kolumbii v roce 2010 byl 25,990 dolarů, což je střední-vysoký příjem ve srovnání s Jižní Karolínou a národem. To odpovídá ročním příjmům ve výši 103.960 USD pro čtyřčlennou rodinu. Kolumbie je nesmírně etnicky rozmanité město. Lidé, kteří volají domů v Kolumbii, se označují jako náležející k řadě etnických a rasových skupin. Největší počet obyvatel v Kolumbii

zpráva je bílá, následuje černá nebo afroameričanka. Mezi významné předky lidí v Kolumbii patří angličtina, irština, skotští a italští.

Charleston je další zajímavé město, kde se lovecké objekty prodávají v Jižní Karolíně.

V případě, že jste o tom neslyšeli, trh s nemovitostmi v Charlestonu byl v posledních letech ohrožen. Bylo více kupujících než prodejců, ceny domů se rychle zrychlily a v současné době neexistují žádné známky, které by se mohly měnit, a to ani s rostoucími úrokovými sazbami.

V únoru 2018 bylo v oblasti tří okresů k prodeji 2 111 nemovitostí. To závisí na 2040 výstupech v únoru 2017 a 1,972 v únoru 2016. Mohlo by to být, že prodejci jsou připraveni se spojit se skupinou dychtivých kupujících.

V únoru letošního roku domy získaly přijatou nabídku v průměru 61 dní, ve srovnání s 69 dny v roce 2017 a 71 dny v roce 2016.

Průměrná prodejní cena domácností ve třech krajských oblastech byla v únoru 2018 257 500 dolarů. Tento růst vzrostl o 7% od února 2017. Měsíc únor 2017 zaznamenal průměrné ceny domů ve výši 240 750 dolarů, ve srovnání s rokem 2016 o 1,8%.

Bez ohledu na to bude tržní trh v Charlestonu v roce 2018 nadále konkurenceschopný.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 17966

Prodat Venkovská usedlost, South Carolina, Spartanburg, Lyman, 320 Mission Circle

1,551,704.80CZK
Prodat
Venkovská usedlost

120.77 m²
To je skvělý předkrm domů, nízké nároky na údržbu a pohodlné. To má mnoho nových funkcí, které zahrnují: Zapojení, instalace, pračka / sušička, myčka,...
UNAVAILABLE
Cod. 6013

Prodat Venkovská usedlost, South Carolina, Columbia, Columbia, Columbia

7,986,715.87CZK
Prodat
Venkovská usedlost

120 m²
dobrý dům na prodej
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB